Meer merken van

Neem contact met ons op

Philips Lighting Innovation labs
High Tech Campus 26
5656 AE Eindhoven
Nederland 
Telefoon: +31 40 27 4045
5

b.m.f.broers@philips.com

 

Routebeschrijving

Volg ons

Voor algemene vragen over
Philips Innovation labs, bel:


Ben Broers

Business Development Manager
Telefoon: +31 40 27 48883
b.m.f.broers@philips.com

Voor rechtstreeks contact met onze labs  


Electromagnetic Compatibility & Wireless Connectivity lab (HTC26)

Contactperson: Mario van Munster
Telefoon: +31 6 43 84 24 46
mario.van.munster@lighting.com


Material Analysis lab
 (HTC11)
Contactpersoon: Marcel Verheijen
Telefoon: +31 6 21 17 42 27
m.a.verheijen@philips.com


Prototyping lab
 (HTC48)
Contactpersoon: Frank Bakermans 
Telefoon: +31 6 23 69 42 35
f.j.j.m.bakermans@philips.com

 

Electronic Design Services lab (HTC26)
Contactpersoon: Ton van Wanrooij 
Telefoon: +31 6 22 97 65 92
ton.van.wanrooij@philips.com
 

Reliability lab (HTC7)
Contactpersoon: Marc Kuilder 
Telefoon: +31 6 11 00 06 64
marc.kuilder@philips.com

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief 

 

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuws, producten en promoties.

 

Inschrijven nieuwsbrief